Interiérová laboratoř je architektonické studio zaměřující se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

PŘÍBĚH JEDNÉ NETRADIČNÍ LABORATOŘE

Interiér. Místo, které nás spojuje.

Prostředí, ve kterém bydlíme a pracujeme ovlivňuje naše životy každý den. I proto jsem už od mala nadšeně sledovala, jak různí lidé bydlí a nakládají s prostorem. Vyrostla jsem v rodině truhlářů a stavebníků. Díky nim jsem měla možnost nahlížet do mnoha domovů a nechat se inspirovat. A také mé studium přirozeně vedlo tímto směrem.

Interiérová laboratoř vznikla v roce 2017 v Českých Budějovicích jako architektonické studio se zaměřením na design interiérů a jejich realizaci. Laboratoř pro mě znamená kreativní prostor, kde se tvoří něco jedinečného. Hledám unikátní postup a každému interiéru dávám tu nejlepší péči.

Od prvních dnů jsou základem mé práce tyto hodnoty:

  • osobní přístup ke každému klientovi a jeho interiéru
  • nadčasový a funkční design v souladu s aktuálními trendy v oboru
  • nejvyšší kvalita odvedené práce

Díky osobnímu přístupu ke každému projektu s ohledem na individuální potřeby a možnosti pomáhám klientům vytvářet takové interiéry, v jakých se skutečně cítí dobře. Ačkoliv je poznávacím znamením mého studia zaměření na současné trendy v bydlení, zcela zásadní je pro mě v interiéru také jeho funkčnost, nadčasová estetika a zejména prvotřídní kvalita provedení. Proto při realizaci spolupracuji se svým tátou Robertem Ochozkou, jehož truhlářství s dvacetiletou historií zajišťuje precizní řemeslné zpracování projektů.

KDO JSEM

Jmenuji se Bára Baštová, jsem stavební inženýrka se zaměřením na dřevostavby a interiérová architektka. Kromě studia na Mendelově Univerzitě v Brně mám za sebou stáže na Welsh School of Architecture v Cardiffu a Department für Bauen und Umwelt v Kremsu. Vedle individuálních projektů jsem pracovala jako vedoucí designu jedné výrobní firmy.

REFERENCE

Zuzana M.

InLab všem vřele doporučuji. Konkrétně šlo o dětský pokojíček. Jedinečná kreativita nejde vůbec proti praktičnosti. Paní Bára byla s námi velmi trpělivá, ochotná a hlavně spolehlivá, což se v dnešní době velmi cení. Jsou cenově dostupní všem smrtelníkům. Pokud bych měla další pokojíček, určitě bych InLab zvolila znovu. Do pokojíčku chodíme stále rádi, a i když je to nějaká doba od realizace, pořád se na něj nemohu vynadívat!

František H.

InLab s manželkou určitě doporučujeme! Bára nám vytvořila moderní a praktický interiér domu přesně podle našich představ. S ohledem na detail a praktičnost pro každodenní chod domácnosti s více malými dětmi. Společně s námi vše pečlivě vybírala a poradila vždy, když jsme potřebovali. Ve spolupráci s jejím tatínkem, který je výborný truhlář, do sebe vše krásně zapadlo. Jsme moc spokojeni.

Klára S.

Absolutně top! Paní Bára nám dokázala v panelákovém bytě vytvořit naprosto dokonalou kuchyni a koupelnu. Velmi vstřícná, trpělivá a ochotná. Odpovídala na všechny naše dotazy a vycházela v návrhu vstříc našim potřebám a možnostem. Pokud budeme v budoucnu ještě někdy potřebovat, InLab bude opět naše volba. Děkujeme.

S KÝM SPOLUPRACUJI

© Copyright 2020 Interiérová laboratoř | návrhy interiérů

Vytvořili v